Polub nas na facebooku

Dodaj ofertę za darmo

Wyniki wyszukiwania dla frazy: spaghetti

Liczba znalezionych wiadomości: 4

 • 2007-04-30 | Komentarze: 0

  Szaleństwo smaków lodów

  Heladeria Coromoto to jedna z najbardziej niezwykłych lodziarni świata. Znajduje się w miejscowości Merida w Wenezueli. Trafiła do Księgi rekordów Guinnessa za sprawą najliczniejszej oferty smaków.

 • 2006-07-24 | Komentarze: 0

  Lody na okrągło!

  Zielona Budka już po raz kolejny zaskoczyła swoich konsumentów dwoma propozycjami niezwykłych lodów, które można jeść na okrągło! Santini to unikalna na polskim rynku okrągła kanapka z wybornymi lodami, zdolna zaskarbić serca najbardziej wybrednych smakoszy. Elegancka forma lodowego Spaghetti to z kolei kompozycja dla poszukiwaczy wybornych smaków i niekonwencjonalnych form. Oba produkty należą do słodyczy wykwintnych, idealnych na małe przyjęcia, spotkania z przyjaciółmi i ukoronowanie niedzielnego obiadu.

 • 2006-06-12 | Komentarze: 0

  Lodowe rewelacje Zielonej Budki na sezon 2006

  W sezonie 2006 Zielona Budka kreuje nowe trendy w smakowaniu i serwowaniu lodowych przysmaków. Zielona Budka rozpoczęła sezon lodowy od prezentacji innowacyjnych produktów i sposobów ich serwowania. Przy tworzeniu tegorocznej oferty lodów kierowano się coraz bardziej wyrafinowanym gustem polskich konsumentów, potrzebami sektora gastronomicznego i oczekiwaniami najmłodszych smakoszy lodów.

 • 2006-05-17 | Komentarze: 0

  Lody na szczególne okazje

  Zielona Budka przedstawia lody przygotowane z myślą o specjalnych okazjach i uroczystościach rodzinnych. Familiada Fragola, Lody od Serca oraz lodowe Spaghetti to słodkości, które wzbogacą uroczyste menu. Okazją do świętowania z lodami Zielonej Budki mogą być takie rodzinne uroczystości jak: Komunie Święte, Dzień Matki, urodziny oraz imieniny najbliższych. Słoneczna pogoda zachęca także do organizowania spotkań w ogrodzie oraz rozkoszowania się lodami w promieniach słońca, w każdej wolnej chwili.

Strona 1 z 1
 1