Polub nas na facebooku

ZIMOWE MEGA PROMOCJE W LODMAR!

2013-12-10

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z zimowej promocji cenowej na urządzenia marki Taylor. Składając zamówienie do 15.02.2014 kupisz maszynę w mega promocji !!!

TAYLOR C 712

 
Taylor C 712
Taylor C 712 to najnowszej generacji maszyna dwusmakowa + mix do produkcji lodów soft. Maszyna posiada trzy niezależne układy chłodzenia. Nowoczesne oprogramowanie umożliwia łatwą obsługę a system elektronicznych wewnętrznych zabezpieczeń wyklucza możliwość popełnienia przypadkowych błędów. Urządzenie wyposażone jest w nowoczesny model pomp o bardzo prostej budowie z możliwością wymiany dysz napowietrzających oraz system mieszadełek w zbiornikach. Wbudowany licznik porcji pozwala na pełną i ułatwioną kontrolę sprzedaży. Maszyna posiada panel sterujący z sensorami dotykowymi co powoduje, że obsługa jest prosta i przyjemna.
 
TAYLOR C 712


* MASZYNA JEST KOMPATYBILNA Z PRZYSTAWKĄ DO KOLORYZOWANIA RANTÓW
* URZĄDZENIE POSIADA CIEKŁOKRYSTALICZNY PANEL STEROWANIA
* MOŻLIWOŚĆ DOPOSAŻENIA MASZYNY W DYSPENSERY DO POSYPEK
* MOŻLIWOŚĆ DOPOSAŻENIA MASZYNY W DYSPENSERY DO WAFLI I KUBKÓW
* WYSOKA WYDAJNOŚĆ DAJĄCA PELNĄ SATYSFAKCJĘ UŻYTKOWNIKOWI
 
Cena price list : 83.000 zł netto
Cena Promocyjna : 71.000 zł netto
Promocja zimowa : 66.950 zł netto 


 ***************************************************************************************************


TAYLOR C 722


Taylor C 712  z szafką
Taylor C 722 to najnowszej generacji maszyna barowa dwusmakowa+mix przeznaczona do produkcji lodów typu soft oraz mrożonego jogurtu. Taylor C 722 może być stosowany jako typowe urządzenie nablatowe, a dzięki wyposażeniu w dodatkową szafkę może pełnić rolę maszyny wolnostojącej .Maszyna posiada system konserwacji co daje możliwość ciągłej pracy do 4 dni bez konieczności jej mycia i demontażu. Urządzenie wyposażone jest w elektroniczną kontrolę poziomu mieszanki oraz najnowocześniejszy elektroniczny system, który pozwala na regulację gęstości produktu. Maszyna posiada panel sterujący z sensorami dotykowymi, co powoduje że obsługa jest prosta i przyjemna.Automat wyposażony jest w nowoczesny model pomp o bardzo prostej budowie z możliwością wymiany dysz napowietrzających oraz system mieszadełek w zbiornikach.
 
TAYLOR C 722


* CIEKŁOKRYSTALICZNY PANEL STEROWANIA
* DWA NIEZALEŻNE UKŁADY CHŁODZENIA
* FUNKCJA AUTOMATYCZNEGO MYCIA
* WBUDOWANY LICZNIK PORCJI
* WYSOKA WYDAJNOŚĆ
 
Cena price list : 71.300 zł netto
Cena Promocyjna : 60.605 zł netto
Promocja zimowa : 56.900 zł netto 


***************************************************************************************************


TAYLOR 8756

 
Taylor 8756
Taylor 8756 jest tradycyjnym modelem maszyny dwu smakowej plus mix do produkcji lodów, która odniosła sukces na całym świecie. Model ten jest zbudowany z trzech niezależnych układów chłodzenia, które przyczyniają się do dużej wydajności, a przy tym jakości lodów. Od 2004 roku maszyna została udoskonalona, poprzez zastosowanie najnowszego systemu pomp perystatycznych, który pozwala na komfortową pracę a przy tym potrafi zassać nawet kawałki owoców, co pozwala na uzyskanie wyśmienitych lodów. Taylor 8756 doskonale daje sobie radę z produkcją lodów o niskich temperaturach mrożenia. Maszyna jest bardzo prosta w obsłudze, bez względu na warunki w jakich pracuje spełnia wysokie wymagania oraz oczekiwania wszystkich użytkowników. Sterowanie maszyną odbywa się za pomocą sensorów dotykowych. System wewnętrznych, elektronicznych zabezpieczeń wyklucza możliwość popełnienia przypadkowych błędów.
W maszynie istnieje możliwość zainstalowania licznika porcji, który pozwala użytkownikowi na pełną i ułatwioną kontrolę sprzedaży. Urządzenie jest wyposażone w system konserwacji mieszanki, który pozwala pozostawić mieszankę na noc. Mieszanka lodowa będzie przechowywana w warunkach chłodniczych przez 24 h na dobę, a dzięki temu nie musimy stosować zbyt często procedury mycia. Urządzenie posiada funkcję automatycznego mycia, która ułatwia pracę użytkownikowi.

TAYLOR 8756


* MOŻLIWOŚĆ DOPOSAŻENIA MASZYNY W LICZNIK PORCJI
* BARDZO WYSOKA WYDAJNOŚĆ
* FUNKCJA AUTOMATYCZNEGO MYCIA
* TRZY NIEZALEŻNE UKŁADY CHŁODNICZE
 
Cena price list : 82.000 zł netto
Cena Promocyjna : 59.900 zł netto
Promocja zimowa : 57.000 zł netto
 

Źródło: LODMAR