Polub nas na facebooku

World of Coffee | WBC 2014 Rimini

2014-06-03

W dniach 10 – 12 czerwca we włoskiej miejscowości Rimini odbędzie się najważniejsza kawowa impreza w tym roku na Świecie.

Baner


Będą to Mistrzostwa Świata Baristów organizowane przez World Coffee Events oraz SCAE (Speciality Coffee Association of Europe). Zawodom towarzyszyć będzie wystawa targowa pod nazwą World od Coffee 2014, która dedykowana jest do rynku speciality coffee.

Primulator Polska zaprasza do wzięcia udziału w tym święcie kawy. Tym bardziej, że po raz pierwszy w historii Primulator jako Primulator Group (w skład, którego wchodzą oddziały z Norwegii, Polski, Finlandii, Szwecji, Białorusi, Litwy, Łotwy, Estonii) weźmiemy udział w tym wyjątkowym dla sektora kawowego wydarzeniu !

Wszystkich odwiedzających zapraszamy na nasze stoisko, gdzie będziemy prezentować ekspresy Faemy i La Cimbalii oraz rozwiązania Grupy Primulator dla rynku speciality coffee.

Do zobaczenia!

Hala A, Stoisko 71
10-12 czerwca 2014 Rimini, Włochy
Rimini Expo Centre, Via Emilia 155, 47921 (RN)
Więcej informacji : worldbaristachampionship.com

Źródło: Primulator

Aktualności

2019-12-04 11:59:44 | Komentarze: 0

„Elfy same w domu” – świąteczna kampania Pepsi w niezwykłej odsłonie!

W tym roku w ramach kampanii świątecznej marka Pepsi przygotowała dla konsumentów coś specjalnego. Zamiast standardowej reklamy, marka stworzyła bajkowy mini film, w którym opowiada własną historię świątecznych przygotowań w wydaniu elfów Pepsi. W filmie wzięła udział plejada polskich gwiazd: Maciej Musiał (Elf Kelfin), Wiktoria Gąsiewska (Elfka Ewka), Adam Fidusiewicz (Elf Elfis), Kacper Młynarkiewicz (Elf Rafaelf) oraz… tutaj niespodzianka dla tych, którzy obejrzą. Jest też smaczek w postaci ukrytych w filmie cameo znanych influencerów marki: Jakoba Kosela, Lary Gessler i Adama Wiejaka. Premiera spotu przewidziana jest na 6 grudnia 2019 roku na YouTube oraz na antenie Telewizji Polsat w trakcie Mikołajkowego Charytatywnego Bloku Reklamowego.

POSEZONOWA AKCJA SERWISOWA – PRZYGOTUJ SIĘ DO 2016.

Lody Bonano nie zwalniają tempa

Seminaria lodziarskie 2015

Lody dla smaku nie dla ochłody

Polskie eliminacje do Pucharu Świata Lodziarzy w Rimini 2016

Słodkie i piekarnicze targi w Katowicach

Smaki Świata – kolejne szkolenia w Centrum Szkoleniowym Savpol

Jak rozszyfrować etykiety?

Zostań laureatem programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” i zdobądź najbardziej rozpoznawalny certyfikat rzetelności w Polsce!*