Polub nas na facebooku

Dodaj ofertę za darmo

Technologiczny przełom przy produkcji świderków

2013-03-05

Firma Lodel na rok 2013 przygotowała wiele nowości w branży lodziarskiej. Wprowadziliśmy do swojej oferty szereg nowych modeli maszyn do lodów świderków marki Freezerr.

ics freezerr twin
Jedną z nowości jest wyposażenie maszyn naszej konstrukcji w system ICS Technology, który został wdrożony i opracowany przez zespół polskich specjalistów. System ten pozwala na wielopoziomową kontrolę konsystencji masy lodowej przy jednoczesnym niskim zużyciu energii. To milowy krok w dziedzinie maszyn do lodów.
ics freezerr twin
System ICS zapewnia prostotę obsługi oraz ogranicza do minimum powstawanie awarii, które najczęściej powstają w wyniku niewłaściwej obsługi urządzeń tego typu.

Załączenie trybów pracy następuje po naciśnięciu jednego przycisku na eleganckiej wykonanej ze szkła hartowanego klawiaturze. Unikalny algorytm zliczania produktów umożliwia kontrolę wydawania trzech wielkości produktu – małych, średnich oraz dużych lodów.


wyróżnienie


Freezerr Twin wyposażony w system ICS to obecnie najbardziej zaawansowana technologicznie maszyna do lodów świderków na rynku. Doceniło to jury Konkursu dla wystawców IV Śląskich Targów Cukierniczych, Piekarniczych i Lodziarskich "SweetTARG" przyznając wyróżnienie w kategorii "Urządzenie".
ICS na targach
Maszyna cieszyła się na targach niesłabnącym zainteresowaniem
technologia ICS
Technologia ICS to oszczędność, jakość i wydajność