Polub nas na facebooku

Nowe Magnum Double Chocolate – eksplozja czekoladowości

2011-06-10

Intensywnie czekoladowe lody z czekoladowym sosem zatopione w dwóch warstwach polewy o czekoladowym smaku – odkryj zmysłową rozkosz czekolady w nowych lodach Magnum Double Chocolate i dołącz do grona wyznawców filozofii przyjemności.

Kremowe, czekoladowe lody, intensywnie czekoladowa polewa, sos czekoladowy i znów chrupiąca, rozpływająca się w ustach polewa o wyrazistym czekoladowym smaku – oto przepyszne warstwy Magnum Double Chocolate stworzone po to, by pieścić zmysły najbardziej wymagających smakoszy lodów. Magnum Double Chocolate to prawdziwa eksplozja czekoladowości, której nie można się oprzeć. Będą nią zachwyceni wszyscy miłośnicy lodów Magnum i amatorzy doskonałej czekolady.

Nowe lody Magnum Double Chocolate są dostępne w sugerowanej cenie detalicznej 4,5 zł (110 ml).

Aktualności

2019-12-04 11:59:44 | Komentarze: 0

„Elfy same w domu” – świąteczna kampania Pepsi w niezwykłej odsłonie!

W tym roku w ramach kampanii świątecznej marka Pepsi przygotowała dla konsumentów coś specjalnego. Zamiast standardowej reklamy, marka stworzyła bajkowy mini film, w którym opowiada własną historię świątecznych przygotowań w wydaniu elfów Pepsi. W filmie wzięła udział plejada polskich gwiazd: Maciej Musiał (Elf Kelfin), Wiktoria Gąsiewska (Elfka Ewka), Adam Fidusiewicz (Elf Elfis), Kacper Młynarkiewicz (Elf Rafaelf) oraz… tutaj niespodzianka dla tych, którzy obejrzą. Jest też smaczek w postaci ukrytych w filmie cameo znanych influencerów marki: Jakoba Kosela, Lary Gessler i Adama Wiejaka. Premiera spotu przewidziana jest na 6 grudnia 2019 roku na YouTube oraz na antenie Telewizji Polsat w trakcie Mikołajkowego Charytatywnego Bloku Reklamowego.

POSEZONOWA AKCJA SERWISOWA – PRZYGOTUJ SIĘ DO 2016.

Lody Bonano nie zwalniają tempa

Seminaria lodziarskie 2015

Lody dla smaku nie dla ochłody

Polskie eliminacje do Pucharu Świata Lodziarzy w Rimini 2016

Słodkie i piekarnicze targi w Katowicach

Smaki Świata – kolejne szkolenia w Centrum Szkoleniowym Savpol

World of Coffee | WBC 2014 Rimini

Jak rozszyfrować etykiety?