Polub nas na facebooku

Lody w kubkach od Zielonej Budki

2006-05-12

Wśród tegorocznych nowości Zielonej Budki każdy znajdzie coś dla siebie. Dzieci zachwyci lodowy Cameleo, a dorosłych tradycyjny Bakaliowy i orzeźwiający Malini Twist. Zielona Budka zaprasza wszystkich miłośników lodów do degustacji nowych produktów w kubkach. Tegoroczne propozycje firmy to cenione od lat przez konsumentów kompozycje smakowe w nowych wydaniach. Charakteryzują się oryginalnym połączeniem smaków i przyciągającymi uwagę kolorami.

Cameleo to nowy, niezwykle barwny lód mleczny w kubeczku. Zielona Budka opracowała recepturę na tą atrakcyjną, słodką przekąskę specjalnie z myślą o dzieciach. Bajecznie kolorowa kompozycja kryje przepyszny lód o smaku toffi. Oryginalne, wielobarwne ułożenie masy lodowej w kolorowym opakowaniu na pewno spodoba się najmłodszym.
Najpopularniejszy smak lodów tradycyjnych, familijnych, jednolitrowych - Lody Bakaliowe, są już dostępne także w indywidualnym kubku. W tym roku konsumenci uhonorowali Bakaliowe Lody Tradycyjne Zielonej Budki, sprzedawane w litrowym opakowaniu, tytułem „Produkt Roku. Innowacja 2006”. Pochlebne opinie, towarzyszące Lodom Bakaliowym Zielonej Budki zadecydowały o włączeniu tego smaku do oferty lodów impulsowych.
Młodzi ludzie, a szczególnie kobiety, z pewnością docenią smak lodów Malini Twist. Jest to oryginalna kompozycja, łącząca smak tradycyjnych lodów waniliowych z soczystym sorbetem malinowym zamkniętym w dużym kubku. Takie połączenie sprawia, że Malini Twist ma mniej kalorii niż tradycyjne lody mleczne i niezwykle orzeźwia podczas upalnych, letnich dni.
Dostępność sprzedaży:
Cameleo – lody w kubku o pojemności 130 ml.
Sugerowana cena detaliczna to 1,0 zł.
Sprzedaż w sklepach całej Polski od kwietnia br.
Lody Bakaliowe - lody w kubku o pojemności 130 ml.
Sugerowana cena detaliczna:1,7 zł.
Sprzedaż w sklepach całej Polski od połowy kwietnia br.
Malini Twist– lody w kubku o pojemności 200 ml.
Sugerowana cena detaliczna: 1,5 zł.
Sprzedaż w sklepach całej Polski od kwietnia br.


  • Naturalne lody?

    Gość: Bob | 2006-05-12

    Mam pytanie ! Czy to sa te same lody, co byly w Zielonej Budce na rogu ul.Pulawskiej i Madalinskiego, 30 lat temu? Wygladaja wspaniale "dzieci napewno za akceptuja" a ile jest chemi w tych kolorach i jaka? Mysle, ze Zielona Budka nie nazwie ich naturalnymi.

Dodaj komentarz