Polub nas na facebooku

Lody na szczególne okazje

2006-05-17

Zielona Budka przedstawia lody przygotowane z myślą o specjalnych okazjach i uroczystościach rodzinnych. Familiada Fragola, Lody od Serca oraz lodowe Spaghetti to słodkości, które wzbogacą uroczyste menu. Okazją do świętowania z lodami Zielonej Budki mogą być takie rodzinne uroczystości jak: Komunie Święte, Dzień Matki, urodziny oraz imieniny najbliższych. Słoneczna pogoda zachęca także do organizowania spotkań w ogrodzie oraz rozkoszowania się lodami w promieniach słońca, w każdej wolnej chwili.Podczas przyjęcia komunijnego na udekorowanym stole najładniej zaprezentuje się rolada familijna Familiada Fragola - tegoroczna nowość od Zielonej Budki. Pyszny smak lodów śmietankowo-truskawkowych i niezwykle elegancka forma podania miło zaskoczą naszych gości. Familiada Fragola została przygotowana z najlepszych, naturalnych składników, według sprawdzonych przepisów mistrzów cukiernictwa. Świetnie prezentuje się na talerzu i nie wymaga dodatkowych zabiegów dekoracyjnych. Linia rolad familijnych Zielonej Budki to oprócz Fragoli także cztery inne smaki: Malibu, Cappuccino, Advocat i Tiramisu.
Dzień Matki, imieniny bądź urodziny bliskiej osoby, to chwile gdy składamy życzenia płynące prosto z serca. Słodkim upominkiem, który wyrazi naszą sympatię pod postacią pysznego, mrożonego deseru mogą być Lody od Serca Zielonej Budki. Szata graficzna opakowań w kształcie serca podkreśla wyjątkowy charakter tych lodów, a zaproponowane kompozycje smakowe z pewnością spowodują przyśpieszone bicie serca. Linia Lodów od Serca składa się z dwóch produktów. Lody o smaku śmietankowo-truskawkowym są polane sosem truskawkowym i udekorowane wiórkami z białej czekolady.
Druga kompozycja smakowa to lody waniliowo-orzechowe z sosem czekoladowym i posypką z kruszonych orzechów laskowych.
Przyjęcia w gronie rodziny i przyjaciół organizowane w przydomowym ogrodzie, to specjalne okazje, podczas których można podać gościom wyszukane lody w eleganckim pucharku. Spaghetti Zielonej Budki zaskakują efektowną formą lodów zakręconych niczym słynny włoski makaron a także ujmującym smakiem i eleganckim opakowaniem. Ta wykwintna kompozycja lodów waniliowych, sosu truskawkowego i kawałków białej czekolady nie tylko dobrze wygląda, ale jeszcze lepiej smakuje. Spaghetti sprzedawane w pucharku to doskonała propozycja na smaczny i ładnie wyglądający deser lodowy, gotowy natychmiast do podania.
Dostępność produktów:
Familiada Fragola: lód typu rolada o pojemności 1000 ml. Sugerowana cena detaliczna lodów z linii Familiada to 7 zł.
Lody od Serca: lód w opakowaniu 900 ml. Sugerowana cena detaliczna to 9,90 zł.
Spaghetti: lód w pucharku o pojemności 170 ml. Sugerowana cena detaliczna to 1,5 zł.
Wszystkie wymienione produkty są już dostępne w sprzedaży w sklepach całej Polski.