Polub nas na facebooku

Koncentrat lodów w proszku Filigo

2011-05-09

Firma Filigo jest młodą, prężnie rozwijająca się firmą, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości mieszanek do lodów. Firma zadebiutowała na targach Expo Sweet 2011, gdzie zaprezentowała pełną gamę swoich produktów. W chwili obecnej firma produkuje 4 smaki mieszanki do lodów włoskich i 5 smaków do lodów typu świderek . Produkcja opiera się na bazie najwyższej jakości naturalnych składników, dzięki czemu lody mają naturalny, intensywny i niepowtarzalny smak. Koncentrat służy do bezpośredniego wytwarzania mieszanek lodowych, wystarczy dolać wodę!

Stała jakość produktu!
Super cena i ekstra rabaty!
Bezpłatna dostawa do Klienta!
Szybki czas realizacji zamówienia - do 24 h!


KONCENTRAT LODÓW W PROSZKU SOFT
Lody soft

Lody Soft wysokiej jakości o naturalnym, niepowtarzalnym smaku. Stosowane do wszystkich typów automatów do lodów z pasteryzacją i bez pasteryzacji.

- SOFTI 1 ŚMIETANKOWO-WANILIOWY

- SOFTI TRUSKAWKOWY

- SOFTI 1 CZEKOLADOWY

- SOFTI WANILIOWO - MLECZNYKONCENTRAT LODÓW W PROSZKU
Lody Świderki

Lody kręcone, amerykańskie przeznaczone do mrożenia w bardzo niskich temperaturach. Charakteryzują się intensywnym i naturalnym smakiem. Gładka struktura masy lodowej pozwala na odpowiednie "nakręcanie" loda na wafel, co daje niepowtarzalny efekt "świderka".

- ŚWIDEREK KARMELOWO – ŚMIETANKOWY

- ŚWIDEREK ŚMIETANKOWO - WANILIOWY

- ŚWIDEREK ŚMIETANKOWY

- ŚWIDEREK TRUSKAWKOWY

- ŚWIDEREK CZEKOLADOWYAktualności

2019-12-04 11:59:44 | Komentarze: 0

„Elfy same w domu” – świąteczna kampania Pepsi w niezwykłej odsłonie!

W tym roku w ramach kampanii świątecznej marka Pepsi przygotowała dla konsumentów coś specjalnego. Zamiast standardowej reklamy, marka stworzyła bajkowy mini film, w którym opowiada własną historię świątecznych przygotowań w wydaniu elfów Pepsi. W filmie wzięła udział plejada polskich gwiazd: Maciej Musiał (Elf Kelfin), Wiktoria Gąsiewska (Elfka Ewka), Adam Fidusiewicz (Elf Elfis), Kacper Młynarkiewicz (Elf Rafaelf) oraz… tutaj niespodzianka dla tych, którzy obejrzą. Jest też smaczek w postaci ukrytych w filmie cameo znanych influencerów marki: Jakoba Kosela, Lary Gessler i Adama Wiejaka. Premiera spotu przewidziana jest na 6 grudnia 2019 roku na YouTube oraz na antenie Telewizji Polsat w trakcie Mikołajkowego Charytatywnego Bloku Reklamowego.

POSEZONOWA AKCJA SERWISOWA – PRZYGOTUJ SIĘ DO 2016.

Lody Bonano nie zwalniają tempa

Seminaria lodziarskie 2015

Lody dla smaku nie dla ochłody

Polskie eliminacje do Pucharu Świata Lodziarzy w Rimini 2016

Słodkie i piekarnicze targi w Katowicach

Smaki Świata – kolejne szkolenia w Centrum Szkoleniowym Savpol

World of Coffee | WBC 2014 Rimini

Jak rozszyfrować etykiety?