Polub nas na facebooku

Katalog GEL MATIC

2013-04-18

The Taste of Quality

GEL MATIC - Idealne rozwiązania dla każdego

Nasza troska o klientów to nie tylko wysoka jakość naszych maszyn, ale również sprostanie zmieniającym się wymaganiom na stale rozwijającym się rynku. Stworzyliśmy i wdrożyliśmy prosty system, który pozwala nam podwyższyć rangę naszych urządzeń i ułatwia klientom podjęcie decyzji o ich zakupie. Pierwszym kryterium podziału jest wydajność maszyn, która decyduje o przynależności do jednej z trzech serii:

- Seria B (bazowa zdolność produkcyjna),
- Seria M (medium średnia zdolność produkcyjna) oraz
- Seria H (wysoka zdolność produkcyjna)

Podstawowe trzy serie maszyn są następnie dzielone biorąc pod uwagę inne czynniki tj.: zasilanie cylindra (GR-grawitacyjne) lub przez pompy zębate (PM), w systemie BiB wykorzystywane są gotowe mieszanki w kartonie, seria HT zapewnia pasteryzację/obróbkę cieplną, chłodzenie powietrzem lub wodą, mechaniczną lub elektroniczną kontrolę urządzenia (In.Co.Di.S), wybór maszyny wolnostojącej lub nabarowej, pojedynczy lub podwójny smak.

Za pomocą logicznego i łatwego do zrozumienia toku wyboru, każdy może wybrać maszynę, która najlepiej odzwierciedla jego wymagania produkcyjne i przestrzenne. Zawsze z gwarancją najwyższej jakości produkowanych lodów, jogurtów mrożonych i deserów lodowych. Gel Matic jako firma o dużej świadomości i orientacji na ekologiczne rozwiązania, rozumiejąc konieczność oszczędzania energii, wdrożyła system SETech (Save Energy Technology), który pozwala zaoszczędzić do 50% zużywanej energii.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:


Katalog Gel Matic

Źródło: www.gelmatic.pl

Pliki do pobrania
Katalogi i cenniki

2014-04-29 14:09:32 | Komentarze: 0

Katalog Vegagastro

Profesjonalne technologie dla lodziarni!

Katalog Cattabriga

Katalog opakowań Savpol

Katalog LODMAR