Polub nas na facebooku

10. Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD®

2011-07-22

Targi HORECA/GASTROFOOD/ENOEXPO w Krakowie to jedyny tak kompleksowy przegląd szerokiej gamy produktów niezbędnych dla funkcjonowania hotelu, restauracji, baru itp. od różnego rodzaju sosów, kremów, warzyw, dań gotowych, soków, wysokogatunkowej kawy, włoskich makaronów, płynnej czekolady oraz wielu, wielu innych smakowitych specjałów.

Ponad 300 wystawców z Polski i zagranicy, blisko 10.000 odwiedzających, liczne konkursy, pokazy sztuki kulinarnej i barmańskiej – tak co roku wygląda kompleks specjalistycznych imprez targowych, na który składają się: 19. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® w Krakowie , 10. Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD® w Krakowie oraz 9. Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie ENOEXPO®. Impreza tradycyjnie odbędzie w listopadzie - w tym roku od 16. do 18.

Na największych jesiennych Targach branży HoReCa w Polsce prezentowana jest pełna oferta wyposażenia dla restauracji, barów, kawiarni, cukierni, stołówek, pizzerii oraz hoteli i innych obiektów noclegowych, a także artykuły spożywcze i napoje dla gastronomii oraz wina z całego świata.

Listopadowe Targi to także bogaty program imprez towarzyszących, które stanowią dodatkową atrakcję dla gości odwiedzających Targi.