Polub nas na facebooku

10. Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD®

2011-07-22

Targi HORECA/GASTROFOOD/ENOEXPO w Krakowie to jedyny tak kompleksowy przegląd szerokiej gamy produktów niezbędnych dla funkcjonowania hotelu, restauracji, baru itp. od różnego rodzaju sosów, kremów, warzyw, dań gotowych, soków, wysokogatunkowej kawy, włoskich makaronów, płynnej czekolady oraz wielu, wielu innych smakowitych specjałów.

Ponad 300 wystawców z Polski i zagranicy, blisko 10.000 odwiedzających, liczne konkursy, pokazy sztuki kulinarnej i barmańskiej – tak co roku wygląda kompleks specjalistycznych imprez targowych, na który składają się: 19. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® w Krakowie , 10. Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD® w Krakowie oraz 9. Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie ENOEXPO®. Impreza tradycyjnie odbędzie w listopadzie - w tym roku od 16. do 18.

Na największych jesiennych Targach branży HoReCa w Polsce prezentowana jest pełna oferta wyposażenia dla restauracji, barów, kawiarni, cukierni, stołówek, pizzerii oraz hoteli i innych obiektów noclegowych, a także artykuły spożywcze i napoje dla gastronomii oraz wina z całego świata.

Listopadowe Targi to także bogaty program imprez towarzyszących, które stanowią dodatkową atrakcję dla gości odwiedzających Targi.
Aktualności

2019-12-04 11:59:44 | Komentarze: 0

„Elfy same w domu” – świąteczna kampania Pepsi w niezwykłej odsłonie!

W tym roku w ramach kampanii świątecznej marka Pepsi przygotowała dla konsumentów coś specjalnego. Zamiast standardowej reklamy, marka stworzyła bajkowy mini film, w którym opowiada własną historię świątecznych przygotowań w wydaniu elfów Pepsi. W filmie wzięła udział plejada polskich gwiazd: Maciej Musiał (Elf Kelfin), Wiktoria Gąsiewska (Elfka Ewka), Adam Fidusiewicz (Elf Elfis), Kacper Młynarkiewicz (Elf Rafaelf) oraz… tutaj niespodzianka dla tych, którzy obejrzą. Jest też smaczek w postaci ukrytych w filmie cameo znanych influencerów marki: Jakoba Kosela, Lary Gessler i Adama Wiejaka. Premiera spotu przewidziana jest na 6 grudnia 2019 roku na YouTube oraz na antenie Telewizji Polsat w trakcie Mikołajkowego Charytatywnego Bloku Reklamowego.

POSEZONOWA AKCJA SERWISOWA – PRZYGOTUJ SIĘ DO 2016.

Lody Bonano nie zwalniają tempa

Seminaria lodziarskie 2015

Lody dla smaku nie dla ochłody

Polskie eliminacje do Pucharu Świata Lodziarzy w Rimini 2016

Słodkie i piekarnicze targi w Katowicach

Smaki Świata – kolejne szkolenia w Centrum Szkoleniowym Savpol

World of Coffee | WBC 2014 Rimini

Jak rozszyfrować etykiety?