Dodaj ofertę za darmo

Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych: Polagra-Food 2010

2010-07-09

Data rozpoczęcia: 2010-09-13
Data zakończenia: 2010-09-16
Miejsce: MTP, Poznań
Zapraszamy na kolejną edycję Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych Polagra-Food. Wydarzenie odbędzie się równocześnie z Międzynarodowymi Targami Technologii Spożywczych Polagra-Tech, Salonem Techniki Pakowania i Logistyki Taropak, oraz Międzynarodowymi Targami Gastronomii Gastro Trendy. Kompleksowa oferta równolegle organizowanych wydarzeń zapewnia obecność liderów branży i możliwość nawiązania współpracy z partnerami biznesowymi ze wszystkich części sektora.

Zakres tematyczny Polagra Food

Podczas najbliższej edycji targów Polagra-Food zorganizowane zostaną ekspozycje w ramach czterech salonów:

- salonu wyrobów spożywczych i napojów.
- salonu win i alkoholi
- salonu franchisingu
- salonu wyposażenia sklepów

Jak co roku będzie można zapoznać się z bogatą ofertą producentów, dystrybutorów, hurtowników i sprzedawców detalicznych produktów spożywczych. Zaprezentowane zostaną nowości rynkowe m.in. z zakresu wyrobów spożywczych, napojów, alkoholi, parafarmaceutyków i dodatków dietetycznych. W ramach salonu franchisingu stworzona zostanie platforma komunikacji franczyzodawców, franczyzobiorców i pozostałych zainteresowanych tym systemem sprzedaży. Natomiast w ramach salonu wyposażenia sklepów zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania w zakresie aranżacji przestrzeni handlowej. Ekspozycjom będą towarzyszyły branżowo profilowane dyskusje, seminaria i warsztaty.

Rozwiązania dla biznesu

Uczestnikom najbliższej edycji targów Polagra - Food proponujemy skorzystanie z nowych możliwości i usług, które pozwolą w pełni skupić się na biznesowym wymiarze wydarzenia i zmaksymalizować korzyści płynące z udziału w targach. Będą to między innymi program VIP Buyers - kompleksowa obsługa profesjonalnych zwiedzających, Dwa Dni dla Dystrybucji - cykl konferencji, wykładów i seminariów dla przedstawicieli szeroko pojętego handlu, oraz Business Corner - wyjątkowe miejsce spotkań biznesowych.

Atrakcje i wydarzenia towarzyszące

Jak zwykle przygotowaliśmy dla Państwa szereg branżowych atrakcji i wydarzeń, w roku przyszłym będzie można m.in. zobaczyć ekspozycję Smaki Regionów (promocja żywności ekologicznej i certyfikowanej), uczestniczyć w specjalnych wydarzeniach dedykowanych poszczególnym branżom, czy przyglądać się jubileuszowej dziesiątej edycji konkursu Kulinarny Puchar Polski (w ramach Targów Gastro Trendy).

Zakres tematyczny Salonu :

Artykuły rolno-spożywcze:
- mięso i przetwory mięsne
- wyroby przemysłu jajczarsko-drobiarskiego oraz dziczyzny
- produkty połowów i przetwory rybne
- produkty mleczarskie
- produkty przemysłu piekarskiego
- wyroby cukiernicze
- owoce, warzywa i grzyby
- przetwory owocowe i warzywne
- przetwory ziemniaczane i skrobiowe
- produkty przemysłu cukrowniczego
- wody mineralne i napoje bezalkoholowe
- produkty przemysłu tłuszczowo-olejarskiego
- wyroby przemysłu koncentratów spożywczych
- używki naturalne
- zioła, przyprawy, przyprawy korzenne
- bakalie
- wyroby kulinarne i garmażeryjne
- wyroby mrożone
- miód i produkty pszczelarskie
- odżywki dla dzieci
- żywność ekologiczna, dietetyczna, zdrowa żywność

Parafarmaceutyki i dodatki dietetyczne

Tytoń i wyroby tytoniowe

więcej na www.polagra-food.pl


Targi z kraju

FOOD-to-GO Gdańsk 2012

Data rozpoczęcia: 2012-02-08
Data zakończenia: 2012-02-09

FOOD-to-GO Chorzów 2012

Data rozpoczęcia: 2012-04-18
Data zakończenia: 2012-04-19

Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych POLAGRA-TECH

Data rozpoczęcia: 2011-09-12
Data zakończenia: 2011-09-15

BAKEPOL 2011

Data rozpoczęcia: 2011-04-02
Data zakończenia: 2011-04-06

EXPO SWEET 2011

Data rozpoczęcia: 2011-02-23
Data zakończenia: 2011-02-25

9. Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD

Data rozpoczęcia: 2010-11-17
Data zakończenia: 2010-11-19

HORECA 2010

Data rozpoczęcia: 2010-11-17
Data zakończenia: 2010-11-19

easyFairs® FOOD-to-GO 2011 - Targi małej gastronomii, fast food i cateringu

Data rozpoczęcia: 2011-02-08
Data zakończenia: 2011-02-09

easyFairs® FOOD-to-GO 2011- Targi małej gastronomii, fast food i cateringu

Data rozpoczęcia: 2011-05-11
Data zakończenia: 2011-05-12

II Śląskie Targi Cukiernicze, Piekarnicze i Lodziarskie "SweetTARG" 2011

Data rozpoczęcia: 2011-03-09
Data zakończenia: 2011-03-11