Polub nas na facebooku

Szukaj pracy

W&W

Dam pracę

Szef kuchni i młodszy kucharz na sezon do baru w Łebie (z wyżywieniem i zakwaterowaniem)

Miejsce pracy: Łeba, ul. Piekarska 1, Cały kraj
Typ zatrudnienia: Sezonowa
Oferent: Bar Bonanza
Osoba kontaktowa: Wojciech
Adres: Artylerzystów 6
Lębork
Telefon: 506126056
Data publikacji: 2016-04-22
Oferta ważna do: 2016-05-22

Zakres obowiązków

Zatrudnimy do baru w Łebie na cały sezon wakacyjny 2016 (od pierwszego do ostatniego dnia wakacji)

Szukamy osób pełnoletnich, z doświadczeniem w pracy samodzielnego kucharza, dla których gotowanie to pasja. W naszym barze serwujemy dania "jak u mamy" i oczekujemy, że kucharz, który będzie u nas pracował, tak będzie gotował :)

Wszystkie dania przygotowujemy sami od A do Z, nie podajemy klientom mrożonek. Nasz bar ma dobrą renomę wśród stałych klientów, którzy wracają do nas od lat. Serwujemy typowe dania kuchni polskiej: domowe zupy, schabowe, gołąbki, bigos, pierogi, mięsa, kopytka itp.

Wymagana jest aktualna książeczka sanepidowska.

Zapewniamy umowę, zakwaterowanie i pełne wyżywienie za które nic nie potrącamy, dobre wynagrodzenie uzależnione od umiejętności, ustalane w czasie rozmowy, premie dla zaangażowanych i miłą atmosferę w pracy :)

CV w formacie PDF wraz z aktualnym zdjęciem i zaznaczeniem stanowiska KUCHARZ prześlij na adres wwiczkowski@wp.pl

ZANIM KOGOŚ ZATRUDNIMY, ZAPRASZAMY JESZCZE NA ROZMOWĘ KWALIFIKACYJNĄ DO LĘBORKA.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie jest cały czas aktualne :)

Znajdź nas na Facebooku:

Liczba wyświetleń: 201