Polub nas na facebooku

Szukaj pracy

W&W

Dam pracę

Samodzielny pizzer z doświadczeniem. Praca sezonowa w Łebie z noclegiem i wyżywieniem

Miejsce pracy: Łeba, Piekarska 1, Cały kraj
Typ zatrudnienia: Sezonowa
Oferent: Bar Bonanza
Osoba kontaktowa: Patrycja
Adres: Artylerzystów 6
Lębork
Telefon: 509155017
Data publikacji: 2016-04-22
Oferta ważna do: 2016-05-22

Zakres obowiązków

Szukamy osób, które pracowały już na samodzielnym stanowisku pizzera oraz pomocnika pizzera - niekoniecznie z doświadczeniem na okres lipiec-sierpień do pizzerii Bonanza w Łebie. Mile widziana dobra znajomość kuchni włoskiej.

Wymagana jest oczywiście aktualna książeczka sanepidowska.

Gwarantujemy:
umowę zlecenie
zakwaterowanie i pełne wyżywienie, za które nie płacisz
atrakcyjne wynagrodzenie
miłą atmosferę w pracy :)

Wyślij swoje CV w formacie PDF wraz z aktualnym zdjęciem i zaznaczeniem stanowiska PIZZER lub POMOC PIZZERA na adres wwiczkowski@wp.pl lub zadzwoń 509155017.

UPRZEDZAMY, ŻE ZANIM KOGOŚ ZATRUDNIMY, ZAPRASZAMY JESZCZE NA ROZMOWĘ KWALIFIKACYJNĄ DO LĘBORKA.

Na aplikacje bez załączonego CV typu "Jestem zainteresowany/a, mam 18 lat, proszę o szczegóły" NIE ODPOWIADAMY, w tym celu podany jest numer kontaktowy!

Ogłoszenie jest nadal aktualne :)

Znajdź nas na Facebooku i dowiedz się szczegółów:

Liczba wyświetleń: 178