Polub nas na facebooku

Szukaj pracy

W&W

Dam pracę

Pomoce kuchenne do baru w Łebie na wakacje (+nocleg i wyżywienie)

Miejsce pracy: Łeba, ul. Piekarska 1, Pomorskie
Typ zatrudnienia: Sezonowa
Oferent: Bar Bonanza
Osoba kontaktowa: Patrycja
Adres: Artylerzystów 6
Lębork
Telefon: 509155017
Data publikacji: 2016-04-22
Oferta ważna do: 2016-05-22

Zakres obowiązków

Zatrudnimy pomoce kuchenne do baru w Łebie na cały sezon wakacyjny 2016 (czerwiec-wrzesień)

Szukamy osób PEŁNOLETNICH (najpóźniej możesz skończyć 18 lat 1.07), chętnie studentów (ale niekoniecznie), z doświadczeniem w gastronomii i bez.

Osoby będą obsadzone na stanowisku w różnych miejscach (wszystko znajduje się w jednym budynku):
- na barze i w pizzerii (obowiązki: pomoc kucharzom, obieranie warzyw i owoców, przystrajanie talerzy, utrzymanie czystości na stanowisku pracy itp. + osoba na zmywak)
- na okienku z kebabem i zapiekankami (obowiązki: bezpośrednia obsługa klienta, przygotowywanie surówek i sosów, krojenie warzyw, przygotowywanie zapiekanek i kebabów dla klientów, utrzymanie czystości na stanowisku pracy)

Zapewniamy umowę-zlecenie, zakwaterowanie, pełne wyżywienie, dobre wynagrodzenie - 2500 zł na rękę na miesiąc + wysokie premie na koniec sezonu dla zaangażowanych i miłą atmosferę w pracy :)

Nie zatrudniamy par, nie szukamy kelnerów.

Zadzwoń i opowiedz coś o sobie, zadaj pytania lub wyślij CV ze zdjęciem w formacie PDF lub w Wordzie z zaznaczeniem stanowiska POMOC KUCHENNA.
adres wwiczkowski@wp.pl

ZANIM KOGOŚ ZATRUDNIMY, ZAPRASZAMY JESZCZE NA ROZMOWĘ KWALIFIKACYJNĄ DO LĘBORKA.
We wiadomości proszę od razu o podanie konkretnej daty i godziny przyjazdu na rozmowę (tzn. 30.05, godz. 15.00, a nie "mogę przyjechać w jakąś środę"). Może być to również któraś sobota, dopasujemy się. Tylko na takie wiadomości odpowiadamy!

Prosimy o niewysyłanie CV, jeżeli wiesz, że nie możesz przyjechać na rozmowę - tego etapu nie da się ominąć.

Na aplikacje bez załączonego CV typu "Jestem zainteresowany/a, proszę o szczegóły" NIE ODPOWIADAMY, w tym celu podany jest numer kontaktowy!

Ogłoszenie jest cały czas aktualne :)

Znajdź nas na Facebooku:

Umiejętności

Wymagania:
chęć do pracy
determinacja i zaangażowanie
umiejętność pracy w zespole, z osobami z różnymi charakterami
aktualna książeczka sanepidowska
ogólne ogarnięcie życiowe
mile widziane poczucie humoru :)

Liczba wyświetleń: 257