Polub nas na facebooku

Dodaj ofertę za darmo
Załóż konto na portalu i dodawaj swoje oferty za darmo.

Szukaj ofert

Agencja Pracy Headhunters

Dodano: 2015-02-09

Kontakt

Liczba wyświetleń: 1088

Oferta sprzedaży

Technolog Lodziarstwa/Loordynator Sprzedaży

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta zaopatrującego piekarnie, cukiernie, lodziarnie i punkty gastronomiczne poszukujemy kandydata na stano... Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta zaopatrującego piekarnie, cukiernie, lodziarnie i punkty gastronomiczne poszukujemy kandydata na stanowisko:

Koordynator Sprzedaży /Technolog Lodziarstwa

Miejsce pracy: Woj. Wielkopolskie+ Kujawsko -Pomorskie+Pomorskie
Nr referencyjny: A-TL/POZ/2014

Zakres obowiązków:

Aktywna sprzedaż produktów lodziarskich
Dotarcie do docelowej grupy Klientów- Lodziarni
Prowadzenie pokazów technologicznych
Wdrażanie produktów Lodziarskich

Oferujemy:

Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą (ew. własna działalność)
Pracę w terenie
Bardzo dobre warunki pracy
Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie i stosowne do efektów pracy wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji

osobowych z tematem wiadomości-Koordynator Sprzedaży /Technolog Lodziarstwa
numer ref. A-TL/POZ/2014
Wymagania

Wykształcenie branżowe – Lodziarstwo
Doświadczenie w branży
Umiejętność zrobienia lodów na profesjonalnym sprzęcie
Samoorganizacja i samodyscyplina w realizowaniu pracy/zadań
Dobra organizacja czasu pracy, komunikatywność
Kreatywność – otwartość na nowe rozwiązania
Umiejętność przekazywania wiedzy/nauczania
Obsługa komputera w zakresie MS Office
Prawo jazdy Kat. B
Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego (ew. włoskiego)
Od kandydata oczekujemy dyspozycyjności i zaangażowania w wykonywana pracę
Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie, Poznaniu, Gdańsku oraz Katowicach. Każdy z nich posiada wyspecjalizowane jednostki rekrutacyjne, skupiające się na wspieraniu naszych Klientów w prowadzonej polityce zarządzania zasobami ludzkimi.
Agencja działa w sferze nowoczesnych rozwiązań kadrowych, rozwoju personelu, doradztwa dla firm. Stawiamy na wiedzę oraz profesjonalizm, a zarazem na elastyczność i indywidualne podejście do każdego projektu.
Podstawą naszych działań jest dostosowanie oferty do potrzeb i wymagań Klienta, a naszym głównym celem – jego pełne zadowolenie ze zrealizowanego projektu.
Agencja Pracy Headhunters korzysta ze swego doświadczenia na rynku polskim i europejskim.

Dodajesz więcej ofert w Lody.com.pl? Załóż konto za darmo