Polub nas na facebooku

UWAGA na tą firmę Net One Progres Interactive

 • 2016-08-24, 16:07

  Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś wypowiedź do moderacji

  UWAGA na tą firmę Net One Progres Interactive

  UWAGA na tą firmę Net One Progres Interactive sp. z o.o. sp. k., z siedzibą w Jeleniej Górze, z adresem przy ulicy Wiejskiej 29, 58-506 Jelenia Góra, NIP 6112737921, REGON 360606991, KRS 0000538830, reprezentowana przez Prezesa Zarządu Komplementariusza – nieraz podają się pod nazwą Seo Quality lub Agencja Interaktywna Pierwsza Pozycja Świadczy usługi pozycjonowania stron internetowych. Tak naprawdę to wyciągają tylko kasę. Zadzwonili do mnie i podali się że są firmą która nazywa się Agencja Interaktywna Pierwsza Pozycja i mogą pozycjonować moją stronę internetową za darmo przez dwa miesiące a później płatne. O.K. zgodziłam się, podpisałam umowę. Przez pierwszy miesiąc nawet nie zajrzeli na moją stronę później coś tam mi pozmieniali ale nie byłam zadowolona bo pomieszali mi bardzo na mojej stronie tak że musiałam poprawiać bo głupoty powychodziły. Po tym zrezygnowałam z ich usług bo efekty zerowe a trzeba płacić kolosalne faktury im za nic. Po dwóch miesiącach dzwoni do mnie firma Seo Quality i proponuje mi pozycjonowanie strony internetowej, czujna po wcześniejszej wpadce wypytuje się szczegółowo ich co proponują i czy są kompetentni i o dziwo, zarzekają się że są profesjonalni i że nie działają jak Agencja Interaktywna Pierwsza Pozycja na pewno będę zadowolona bo są profesjonalni. Mówię że podpiszę umowę i skorzystam z ich usług na to Pan mówi że już wysyła umowę i możemy działać. Po dostaniu umowy postanowiłam poszukać opinii o tej firmie i tu moje zdziwienie że to ta sama firma która mnie wcześniej oszukała a komentarze na forach to szok. Jednym słowem oszuści. Nie dajcie się naciągać tej firmie nic nie robią z stroną internetową a biorą kasę, działają pod różnymi szyldami. Będziecie mieli problemy ze swoimi stronami jak ja. Ciekawe jaką później nazwę wymyślą.

  Ewa Kowalska

 • 2016-10-02, 20:56

  Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś wypowiedź do moderacji

  Re: UWAGA na tą firmę Net One Progres Interactive SEOQuality

  Zaczynaja wystepowac pod nazwa SEOQuality SEO Quality wiejska 29 jelenia gora

  Gość: marlenappp

 • 2019-08-20

  Zapytaj o reklamę | Promowanie w portalu

  Reklama Google

 • 2016-10-19, 11:42

  Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś wypowiedź do moderacji

  Re: UWAGA na tą firmę Net One Progres Interactive

  Witam
  również otrzymałem propozycję współpracy z tą firmą i już na drugi dzień po telefonicznej rozmowie ,kompletną umowę.To co wzbudza moją czujność to fakt,że umowa jest zawierana na okres 14 miesięcy a nie dwóch nieodpłatnych jak deklarowano w rozmowie telefonicznej.Cennik,który otrzymałem reasumuje usługę po okresie nieodpłatnym na kwotę 1800 złotych miesięcznie,to znacząca suma w moim budżecie.Nie wiem co sądzić o tej firmie i czy rzeczywistość przełoży się na deklarowaną pomoc promocyjną strony internetowej.Mam pytanie,czy po okresie nieodpłatnym taka umowa rzeczywiście może być wypowiedziana ze skutkiem natychmiastowym bez opcji miesięcznego wypowiedzenia?Jakie jest Pani doświadczenie z opisaną firmą w tym zakresie?
  Za każdą informację będę bardzo wdzięczny.
  Pozdrawiam

  Gość: Regres

 • 2016-10-24, 06:55

  Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś wypowiedź do moderacji

  Re: UWAGA na tą firmę Net One Progres Interactive

  Pod tym adresem znajdziecie dużo więcej na temat tej grupy zorganizowanej

  http://niebezpieczneumowy.pl/

  to ich aktualna lista firm pod jakimi wyłudzają pieniądze;

  - Progres Interactive, - zmiana na WWW Sp. z o.o.
  - Netlab Development, - zmiana na Netlab WWW
  - Net One Progres Interactive, - zmiana na Net One WWW
  - Net Two Progres interactive, - zmiana na Net Two WWW

  Jedną z firm przekształcili w windykację i sami sobie odsprzedają fv jako długi,
  windykują je przez Sąd w Jeleniej Górze a w najbliższym czasie przez Wrocław gdzie została przeniesiona w/w firma pod adres UL. STANISŁAWA LESZCZYŃSKIEGO nr domu 4/29 50-078 WROCŁAW

  - Agencja Interaktywna PierwszaPozycja.eu -windykacja SELVENTOIR Sp. z O.o.

  - oraz przez inne spółki Antoniego W. lub Pawła S..

  Prokuratura W Jeleniej Górze prowadzi śledztwo w sprawie sygn. P III Ds. 1.2016
  gdzie można zgłaszać podejrzenie o możliwości popełnienia przestępstwa

  Na Facebooku jest grupa zamknięta pod nazwą: "Poszkodowani przez Progres Interactive" Jest ponad 340 osób i firm

  Gość: boss

 • 2016-10-30, 23:16

  Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś wypowiedź do moderacji

  Re: UWAGA na tą firmę Net One Progres Interactive

  Proszę uważać na różne podejrzane grupy które niby mają wam pomóc. Wszystkie osoby które mają jakiekolwiek problemy z tą firmą proszę o kontakt pod adres mailowy progrespomoc@gmail.com Istnieje na nich sposób.

  Gość: Konrad

 • 2016-11-18, 12:04

  Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś wypowiedź do moderacji

  Re: UWAGA na tą firmę Net One Progres Interactive

  Bardzo fajna obsługa klienta, kompleksowa z nastawieniem na zadowolenie klienta. Telemarketer zawsze dzwoni z jakimiś fajnymi ofertami i zawsze uprzejmie nigdy nic na chama nie wciska. Strona po kilku tygodniach bezpłatnego 2 miesięcznego okresu testowego, była bardzo dobrze widoczna i miała wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania. Cena nie jest zbyt wygórowana, jak na wyniki pracy pozycjonera. Wyświetlenia się naliczają a ja jestem coraz bardziej zadowolony. Pozdrawiam

  Gość: Anonimowy

 • 2016-11-18, 12:11

  Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś wypowiedź do moderacji

  Re: UWAGA na tą firmę Net One Progres Interactive

  Prowadzę małą firmę kosmetyczną, gdzie skupiamy się na sprzedaży internetowej. Ciągle miałam problemy, ponieważ klienci nie mogli znaleźć mojej witryny internetowej, sama często miałam problem w znalezieniu swojej strony, ponieważ nie wyskakiwała mi na tych pierwszych stronach, ale gdy zaczełam prawie rok temu korzystać z usług net one progres, zmiana na lepsze była bardzo szybka. Strona jest teraz bardzo dobrze widoczna, po wykupieniu abonamentu mam teraz pewność, że moja strona internetowa i biznes będzie prosperować. Wyświetlenia skaczą w górę, klientki są zadowolone i polecają moje produkty swoim koleżankom. Co mnie bardzo cieszy ponieważ uważam, że zadowolony klient to najlepsza reklama biznesu.

  Gość: kaś-ka37

 • 2016-11-18, 12:15

  Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś wypowiedź do moderacji

  Re: UWAGA na tą firmę Net One Progres Interactive

  firma jest uczciwa z dobrą ceną i bardzo profesjonalnym podejściem do klienta! za ponad 400 złoty abonamentu strona mojej firmy odzieżowej jest zawsze na którymś z pierwszych miejsc w wyszukiwarce googla, nawiązałam współpracę jakieś 6 miesięcy temu po zakończeniu się okresu testowego za który nic się nie płaci. zadzwonili do mnie czy chciałabym przedłużyć współpracę, nie jakoś nachalnie tylko fajnie uprzejmie, bardzo profesjonalnie, widząc efekty ich pracy na własne oczy od razu [pwoiedziałam że się zgadzam. Pani przez telefon zaproponowała mi super ofertę i nie zastanawiając się zgodziłam/. polecam wszystkim którzy zakładają strony i zastanawiają się co zrobić żeby strona zawsze wyskakiwała na pierwszej stronie w googlach. Sama myślałam że zapłacę strona bedzie widoczna dzien czy dwa a potem znowu spadnie i beda tylko pozycjonowac po wplaceniu pieniedzy, ale strona jest super widoczna przez caly czas, czasem sie przesunie o kilka pozycji ale ciągle jest na pierwszej stronie. POlecam Serdecznie!!

  Gość: Anonimowy

 • 2019-08-20

  Zapytaj o reklamę | Promowanie w portalu

  Reklama Google

 • 2016-11-21, 14:17

  Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś wypowiedź do moderacji

  Re: UWAGA na tą firmę Net One Progres Interactive

  Prowadzę z mężem firmę budowlaną, jak wiadomo w Polsce o firmę budowlaną nie jest trudno, jest ich mnóstwo. Także dużą część naszego czasu poświęcaliśmy na promowanie własnej działalności. Mąż narzekał, że klientów jest mało, że zamiast zarabiać na siebie to firma generuje same koszta. Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i wzięłam się za wyszukiwanie sposobów na zwiększenie obrotów. Dowiedziałam się, że bardzo ważne jest promowanie marki, a żeby to zrobić trzeba mieć stronę internetową i starać się o to, żeby ta strona była jak najlepiej widoczna, a także żeby była bardzo łatwa w wyszukiwaniu. Skontaktowałam się z firmą Progres Interactive, i pani z biura wytłumaczyła mi, że mogą się zająć tym wszystkim za mnie, oczywiście od razu się zgodziłam. Po ustaleniu kosztów i tego typy spraw, zakończyłam rozmowę z nadzieją na wypromowanie mojego biznesu. Mąż oczywiście miał pretensje, że wydaje pieniądze w błoto, że nie znam się na tym a się za to biore. Powiedziałam, że poprostu musimy chwilę poczekać na rezultaty. Kiedy nagle nasza działalność znów zaczeła przyjmować zamówienia i zarabiać na siebie, zrozumiałam, że wszystko zrobiłam najlepiej jak się dało. Pozdrawiam!

  Gość: baśka

 • 2016-11-21, 14:21

  Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś wypowiedź do moderacji

  Re: UWAGA na tą firmę Net One Progres Interactive

  Każdy powinien w tych czasach promować się w internecie, w telewizji mogą się reklamować superkoncerny takie jak cocacola czy t-mobile. Dla nas zostaje internet, odkąd wynajełem usługi pozycjonowania mojej strony, jestem Zadowolony w 200%, bardzo fajna kompleksowa obsługa, ja po 2 miesięcznym bezpłatnym okresie testowym postanowiłem wykupić abonament, tylko wybrałem 6 fraz za niecałe 400 złoty. korzystam już z usług progres interactive jakieś 4 miesiące, i po tak krótkim czasie mogę tylko powiedzieć, że świetnie wykonują swoją robotę, moja strona jest bardzo dobrze widoczna, a klienci napływają z każdych stron. Kiedy korzystałem z banerów i reklam w radiu, zauważyłam bardzo małą poprawę jeśli chodzi o ilość klientów, ale po utworzeniu i jednoczesnym wypozycjonowaniu strony naprawdę dało się zobaczyć różnicę. Do tej pory utrzymywałem się głównie ze stałych klientów, ale teraz mam ich coraz więcej. POlECAM WSZYSTKIM!!!

  Gość: grzechu

Odpowiedz
Strona 1 z 9
 1  2  3  4  5  6  ...  9   następna »