Polub nas na facebooku

Dodaj ofertę za darmo

Gałki (sprzedaz)

  • 2008-11-06

    Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś wypowiedź do moderacji

    Gałki (sprzedaz)

    Sprzedaż gałek ile dziennie może sprzedać punkt w dobrej lokalizacji ??

    Ile wy srednio sprzedajecie ?

    Gość: Kowal

  • 2008-11-06

    Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś wypowiedź do moderacji

    Re:Gałki (sprzedaz)

    Albo ile kuwet 5l wam idzie dziennie ? Tak mniej wiecej nie prosze o dokladne dane.

    Gość: kowal

  • 2018-08-22

    Zapytaj o reklamę | Promowanie w portalu

    Reklama Google

  • 2008-11-06

    Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś wypowiedź do moderacji

    Re:Gałki (sprzedaz)

    Albo ile kuwet 5l wam idzie dziennie ? Tak mniej wiecej nie prosze o dokladne dane.

    Gość: kowal

  • 2008-11-07

    Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś wypowiedź do moderacji

    Re:Gałki (sprzedaz)

    Czy pytasz jako Urząd Skarbowy ???

    Gość: Ryszard

  • 2008-11-07

    Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś wypowiedź do moderacji

    Re:Gałki (sprzedaz)

    Nie.

    Chciałem sobie obliczyc oplacalnosc i zysk. Do mojego biznesplanu. Wiem ze sprzedaz zalezy od punktu itp wiec chcialem zapytac kilka osob i sobie to usrednic.

    Gość: Kowal

  • 2008-11-07

    Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś wypowiedź do moderacji

    Re:Gałki (sprzedaz)

    ZAKLADAJAC ZE MAMY DOBRY, RUCHLIWY PUNKT DO SPRZEDAZY LODOW NA WYNOS I PRODUKCJE DESEROW LODOWYCH, KAWE I EWENTUALNIE PRODUKCJE DESEROW NIELODOWYCH BIERZEMY POD UWAGE ZROBIENIE LODOW W SUROWCU NETTO/ NIEBIORAC UDZIAŁU KOSZTOW STAŁYCH- GDYZ ICH NIEZNAM/ TO MOZEMY WYLICZYC SOBIE ORIENTACYJNA OPŁACALNOSC TAKIEGO PUNKTU.

    1.LODY. ZROBIMY WYLICZENIE KOSZTOW OSIAGNIECIA 1 KG LODOW NA 3 SMAKACH NAJLEPIEJ SIE SPRZEDAJACYCH

    KOMPOZYCJA BIAŁA./ W KG/
    - MLEKO 3,2% - 10
    - ŚMIETANA 30% - 2,5
    - STABILIZATOR - 0,1
    - CUKIER - 2,3
    - GLUKOZA - 0,3
    - MLEKO W PROSZKU - 0,8
    ODTŁUSZCZONE

    1 KILOGRAM - 3,70 ZŁ. Z JEDNEGO KILOGRAMA OKOŁO 25 GAŁEK PO 40 GRAM- 1 SZT.
    CZYLI 1 GAŁKA SMIETANKOWYCH LODOW - 0,15 GROSZY NETTO / NISKA CENA GAŁKI/

    KOMPOZYCJA CZEKOLADOWA./W KG/
    - MLEKO 3,2% - 10
    - ŚMIETANA 30% - 1,3
    - STABILIZATOR - 0,1
    - CUKIER - 2,3
    - GLUKOZA - 0,3
    - MLEKO W PROSZKU - 0,8
    ODTŁUSZCZONE
    - DODATEK CZEKOLADOWY - 1,2
    1 KILOGRAM - 7,7 ZŁ. Z JEDNEGO KILOGRAMA OKOŁO 25 GAŁEK PO 40 GRAM- 1 SZT.
    CZYLI 1 GAŁKA CZEKOLADOWYCH LODOW - 0,31 GROSZY NETTO / WYSOKA CENA GAŁKI/

    SORBET TRUSKAWKOWY / W KG/
    -STABILIZATOR - 0,1
    -WODA - 1,5
    -TRUSKAWKI - 1,8
    -CUKIER - 0,7
    -PASTA TRUSKAWKOWA - 0,1

    1 KILOGRAM - 5,5 ZŁ. Z JEDNEGO KILOGRAMA OKOŁO 25 GAŁEK PO 40 GRAM- 1 SZT.
    CZYLI 1 GAŁKA TRUSKAWKOWYCH LODOW - 0,22 GROSZY NETTO / SREDNIA CENA GAŁKI/
    WNIOSEK- SREDNIA CENA GAŁKI - 0,25 GROSZY NETTO./ ZA SUROWIEC BEZ KOSZTOW STAŁYCH/
    ŚREDNI PUNKT PRZERABIA OKOŁO 80 KG LODOW DZIENNIE / JEST TO 1 PASTERYZATOR 60KG KOMPOZYCJI BIAŁEJ/ PLUS OKOŁO 20 KG SORBETOW
    CZYLI OKOŁO 2000 GAŁEK LODOW DO WAFLA- JESLI CENA GAŁKI TO /SREDNIO/ 1,70ZŁ.TO SPRZEDAZ SAMYCH GAŁEK = 3400 ZŁ.
    2. KAWA.

    JESLI WSAD KAWY JAKO SUROWIEC NETTO TO OKOŁO 65 GROSZY, A CENA SREDNIEJ KAWY TO OKOŁO 7 ZŁ., A SPRZEDAZ DZIENNA W SREDNIM PUNKCIE TO OKOŁO 150- 200 SZT.
    CZYLI UTARG NA KAWIE = 1200 ZŁ.

    3. DESERY I DODATKI JAK BITA SMIETANA , SOSY OWOCE ITP.
    JESLI WSAD NA 1 DESER TO SREDNIO OKOŁO 3,5 ZŁ., A SREDNIA CENA DESERU TO OKOŁO 14 ZŁ. TO PRZY ZAŁOZENIU ZE DZIENNIE SIE SPRZEDAJE OD 100 DESEROW I WIECEJ.
    CZYLI UTARG NA DESERACH = 1500 ZŁ
    PODSUMOWUJAC PRZY DOBREJ ORGANIZACJI PRACY POWINNISMY W SREDNIM PUNKCIE ZROBIC OBROT OD 5500 DO 6500 ZŁ DZIENNIE.

    Gość: Gość

  • 2008-11-07

    Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś wypowiedź do moderacji

    Re:Gałki (sprzedaz)

    chyba tygodniowo kolego, jakiej marki komponenty sprzedajesz?

    Gość: marek

  • 2008-11-08

    Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś wypowiedź do moderacji

    Re:Gałki (sprzedaz)

    Do Marka. Czy widziałeś gdzieś w treści jakąkolwiek nazwę produktu czy też firmy ? Czy nie można obiektywnie wypowiadać swoich opini ? Czy to że ktoś zarabia 5.000 zł dziennie jest równoznaczne z tym że blefuje ? Czy to że ktoś uzyskuje ten sam obrót tygodniowo lub miesięcznie dyskwalifikuje go w środowisku ? Jeżeli Ty odnosisz się do tej wypowiedzi z dużym dystansem, skomentuj temat na swoim doświadczeniu. Więcej odwagi, uszczypliwe komentarze stawiać najłatwiej !

    Gość: Gość

  • 2018-08-22

    Zapytaj o reklamę | Promowanie w portalu

    Reklama Google

  • 2008-11-12

    Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś wypowiedź do moderacji

    Re:Gałki (sprzedaz)

    Wyliczenia w tym temaci zgadzaja sie i odpowiadaja rzeczywisosci podzwonilem po lodziarniach i orientacyjne wychodzi podobnie.

    Pozdr\

    Dziekuje za informacje mam nadzieje ze komus tez sie przydadza.

    Gość: Kowal

  • 2008-11-15

    Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś wypowiedź do moderacji

    Re:Gałki (sprzedaz)

    Prowadzę lodziarnię 8 lat i te wyliczenia ogólnie się zgadzają.Miałbym jednak kilka uwag, a mianowicie: co do ilości sprzedanej kawy dziennie po 7zł, gałki 40g zbyt małe i co najważniejsze słaba i tania receptura tych lodów aby można było w długim okresie osiągnąć sukces.Wnioskuję z tego, że albo jest to zasługa miejsca typu promenada nad Bałtykiem gdzie tabuny niewymagających zjedzą co jest albo jeżeli jest to "normalne" miasto to tylko kwestia czasu a konkurencja zweryfikuje te obliczenia.

    Gość: Robert

Odpowiedz
Strona 1 z 2
 1  2   następna »