Polub nas na facebooku

Szukaj firmy


Unilogo

Informacje ogólne

Marka Dawniej

Marka Lukor obecna jest na polskim rynku od ponad 20 lat. W tym czasie była rozpoznawana jako jeden z ważniejszych polskich producentów półautomatycznych urządzeń rozlewniczych. Napełniarki Lukor charakteryzowały się solidną konstrukcją i niezawodnością. Bogate doświadczenie w dozowaniu płynów pozwoliło z czasem stworzyć optymalne maszyny do nalewania praktycznie każdego rodzaju cieczy. Znajdowały one zastosowanie przede wszystkim w branży: kosmetycznej, chemii gospodarczej i samochodowej oraz spożywczej.
Dziś

Od 2010r. właścicielem marki Lukor jest firma Unilogo z Piaseczna, lider w produkcji zaawansowanych rozwiązań etykietujących.
Obecnie Unilogo pod marką LUKOR oferuje:

* Półautomatyczne dozowniki płynów , cieczy i substancji półpłynnych
* Zakręcarki ręczne i półautomatyczne ,
* Urządzenia etykietujące – automatyczne pracujące w linii oraz półautomatyczne stanowiskowe.

Do państwa dyspozycji pozostawiamy nową odsłonę witryny. Postanowiliśmy pójść krok dalej i w jasny, i czytelny sposób prezentować naszą ofertę.

Z poziomu strony możecie Państwo zobaczyć nie tylko podstawowe urządzenie oraz jego cenę ale także samodzielnie spróbować je dostosować do własnych potrzeb wybierając odpowiednie opcje. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

W celu zapoznania się z naszą kompletną ofertą, zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony.