Polub nas na facebooku

Szukaj firmy


Tasty Dtb

Informacje ogólne

Tasty Dtb - wyłączny dystrybutor Choco Kebaba w Polsce.
Choco Kebab® to nowość w Polsce. Ten koncept gastronomiczny włoskiej firmy Techfood® zyskuje na popularności w wielu krajach, m.in. we Włoszech, Niemczech, Grecji, Holandii czy Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W samej Italii jest ponad 200 punktów, a w Grecji ponad 50.
Teraz czas na Polskę!

Maszyna chłodząca obraca i utrzymuje w odpowiedniej temperaturze 10 kilogramowy blok ekskluzywnej czekolady Cremino, tak żeby mogła być ona z łatwością ścięta za pomocą specjalnego noża na kształt płatków.
Cienkie, czekoladowe wiórki dodajemy do ciepłej, puszystej Choco Pity™ stworzonej według unikalnej receptury i dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu firmy Techfood® w produkcji mieszanek cukierniczych.
Przygotowany mix do produkcji Choco Pity po 30 sekundach pieczenia pomiędzy dwoma teflonowymi talerzami o średnicy 25 centymetrów zamienia się w przepyszne ciasto.
To jak urozmaicisz Choco Kebaba zależy od Ciebie! Jako dodatek może posłużyć bita śmietana, syrop klonowy, lody, jogurt naturalny, Nutella, świeże owoce, frużelina, orzechy i wiele innych.

Choco Kebab® będzie pasować do większości punktów gastronomicznych jako rozszerzenie oferty, ale również jako główny, jedyny produkt w menu. Ściętą czekoladę można nie tylko dodać do Choco Pity, ale również do lodów, pucharów lodowych, kawy, czekolady do picia i innych deserów. Również osoby chcące dopiero założyć działalność mogą skorzystać z naszej oferty i otworzyć samodzielne stoisko z Choco Kebabem, np. w galerii handlowej lub sprzedawać go z przyczepy gastronomicznej.

Jako wyłączny dystrybutor Choco Kebaba® w Polsce zapraszamy Państwa do kontaktu i współpracy z naszą firmą.