Polub nas na facebooku

Szukaj firmy


PHU Sachart

Informacje ogólne

Jesteśmy firmą produkującą automaty do lodów twardych, kręconych, dla których przyjęła się nazwa świderki, stworzone z myślą o potrzebach rynku polskiego i dostosowane do jego aktualnych wymagań. Nasze maszyny zaprojektowaliśmy i wytwarzamy od podstaw na miejscu, z wykorzystaniem elementów produkcji własnej, oraz komponentów najwyższej jakości renomowanych firm. Nasz produkt skonstruowaliśmy w oparciu o nowoczesną technikę, tworząc unikalne rozwiązania z zachowaniem najwyższej jakości.

W ofercie posiadamy również szeroki wybór maszyn używanych do lodów twardych, kręconych (świderków) i lodów napowietrzanych typu soft, różnych producentów w stanie oryginalnym, oraz zmodernizowanych.

Firma nasza świadczy również usługi w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego produkowanych przez nas maszyn, oraz napraw i modernizacji maszyn innych producentów takich jak: Electro Freeze, Carpigiani, Taylor i inne. Zapewniamy stały dostęp do części zamiennych i elementów eksploatacyjnych do maszyn różnych producentów. Prowadzimy przeglądy przedsezonowe na miejscu i u klienta. Zapewniamy przeszkolenie z zakresu obsługi maszyn, oraz ich eksploatacji.