Polub nas na facebooku

Szukaj firmy


P.P.H. WAFLEX Wytwórnia Wafli do Lodów Wiesław Stankiewicz

Informacje ogólne

Firma P.P.H. WAFLEX istnieje na rynku od 1987 r. Naszym celem jest wypiekanie wysokiej jakości wafli do lodów i kremów. Nie używamy żadnych sztucznych polepszaczy, korzystamy za to z najlepszych półproduktów.

Firma posiada bardzo pojemne zaplecze magazynowe pozwalające na przygotowanie odpowiedniej ilości zapasów, co w połączeniu z własną obsługą dostaw do klienta (dostarczamy towar na miejsce) owocuje bardzo płynną współpracą na linii Waflex-klient. Dogodne położenie (20 km. od Warszawy) daje nam możliwość szybkiej reakcji na zamówienie.

Poza ofertą wafli do lodów firma Waflex dysponuje również szeroką gamą dodatkowych produktów wykorzystywanych w dziedzinie produkcji i handlu lodami. Dla nas najważniejszy jest klient i jego potrzeby, dlatego zadbaliśmy o kompleksową jego obsługę.

Ponad 16 lat obecności na rynku pozwoliło na zdobycie wielu klientów. Obecnie nasze towary zaspokajają potrzeby klientów z Mazowsza, Podlasia, Lubelszczyzny oraz województwa kujawsko-pomorskiego. Współpracują z nami duże koncerny lodowe, hurtownicy oraz klienci indywidualni. U nas nie ma klientów lepszych i gorszych, wszyscy są dla nas kluczowi. Nasi zadowoleni klienci są naszą wizytówką! Dołączcie Państwo do ich grona.