Polub nas na facebooku

Szukaj firmy


P.P.H. "Soforek" Jacek Soforek

Informacje ogólne

Centrum Zopatrzenia Lodziarstwa
Firma P. P. H. „SOFOREK” specjalizuje się w produkcji wafli wytłaczanych od ponad 15 lat , gwarantując najwyższą jakość swoich wyrobów.
Wykorzystując wieloletnie doświadczenie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponując coraz to bogatszą ofertę asortymentową m. in. w skład wafli wytłaczanych wchodzą:
- rożki
- stożki
- kubki
- wafle płaskie (andruty)
- rurki do bitej śmietany
Każdego roku do naszej oferty wprowadzamy nowe wzory wafli oraz nowe towary.
Działalność produkcyjno- handlowa w naszej Firmie odbywa się zgodnie z wymogami systemu jakości HACCP.
Dysponujemy doskonale wyposażoną pracownię, w której produkujemy lody rzemieślnicze, sporządzane głównie ze świeżego mleka, śmietany, cukrów oraz stabilizatorów. Do tych podstawowych składników dodajemy również inne substancje służące do nadania różnych odcieni smakowych tzw. Pasty czy koncentraty owocowe. Staramy się zachowywać wysoką jakość produktów oraz inwestować w poszukiwanie nowych.
Firma P. P. H. „SOFOREK”- Centrum Zaopatrzenia Lodziarstwa zaopatruje również swoich klientów kompleksowo w większość towarów niezbędnych w lodziarni m. in. lody w proszku, sosy, frużeliny, opakowania, drobny sprzęt.
Od wielu lat zaspakajamy potrzeby najbardziej wymagających klientów nie tylko w kraju, ale i za granicą, ponieważ wszystko co robimy, robimy z myślą o naszym kliencie