Polub nas na facebooku

Szukaj firmy


Lodmar Gastro Solution Sp. z.o.o

Informacje ogólne

LODMAR to firma którą tworzy zespół ambitnych i zaangażowanych ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branży urządzeń do gastronomii, ze szczególnym uwzględnieniem dziedziny lodziarskiej. Od początku funkcjonowania firmy naszym priorytetem była kompleksowa obsługa klienta, którą realizujemy obecnie współpracując bezpośrednio z wiodącymi firmami na świecie. Zajmujemy ugruntowaną pozycję na rynku polskim w dziedzinie maszyn i urządzeń do gastronomii.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem maszyn do produkcji lodów, bitej śmietany, shake renomowanej amerykańskiej firmy TAYLOR , przystawek koloryzujących FlavorBurst , witryn do lodów i ciast SEVEL oraz ekspresów do kawy firmy BUUN . Zajmujemy się również importem maszyn i urządzeń do lodów znanych firm europejskich. W naszej ofercie znajdziecie Państwo maszyny nie tylko do tradycyjnych lodów włoskich, ale także do lodów kręconych tzw. „świderków”.

Od ponad 10 – ciu lat LODMAR w Polsce jest postrzegany jako solidna i rzetelna firma, ciesząca się na rynku bardzo dobrą opinią. Nasza tradycja i doświadczenie pozwoliły nam na zdobycie zaufania klientów z całej Polski. Do grona naszych klientów należą renomowane lodziarnie, cukiernie, ciastkarnie, kawiarnie, restauracje, hotele, siei Fast food, stocznie montujące nasze urządzenia na statkach i okrętach oraz klienci indywidualni. Naszymi partnerami handlowymi i współpracownikami na terenie całej Polski są tylko i wyłącznie rzetelne firmy i koncerny.
Warto podkreślić, iż McDonald’s i Burger King na całym świecie pracują przede wszystkim na maszynach do lodów, shake, grilach do hamburgerów i innych urządzeniach firmy TAYLOR.

Celem firmy jest adoptowanie na polskim rynku głównie profesjonalnego sprzętu o najwyższej jakości. Na kompleksowość naszej obsługi składa się doradztwo, dowóz, instalacja urządzeń, szkolenie personelu, własny magazyn części zamiennych oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Mając na uwadze zadowolenie i poczucie troski o każdego klienta, dysponujemy szybkim i skutecznym działem serwisu obejmującym swoim działaniem teren całej Polski.
Uczestniczymy we wszystkich profesjonalnych imprezach wystawienniczych w kraju i zagranicą.
Jesteśmy idealnym partnerem oferującym światową jakość w przystępnych cenach. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z nami, zapoznania się z naszą ofertą oraz rozpoczęcia współpracy, która przyniesie Państwu wymierne korzyści.