Polub nas na facebooku

Szukaj firmy


Jaskulski Aromaty JAR

Informacje ogólne

Powojenna historia rodziny Jaskulskich początkowo związana była z rzemiosłem cukierniczym. Dorastałem w atmosferze aromatycznych pączków, makowców, serników i innych łakoci. To spowodowało, iż wybrałem studia chemiczne. Wkrótce po ich ukończeniu, w 1979 roku, rozpocząłem produkcję "zapachów" do wyrobów spożywczych. Od tego czasu moja firma nosi nazwę "Wytwórnia Aromatów Spożywczych i Związków Zapachowych". Na początku lat 90-tych wprowadziliśmy logo JAR.
Dziś po latach działalności jesteśmy zupełnie inną firmą.
Zaczynaliśmy od firmy dwuosobowej, a obecnie jest to ponad 40- osobowy zespół ludzi wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach.
Rok 2000 rozpoczęliśmy przeprowadzką do nowej siedziby firmy przy ul. Wólczyńskiej 238 w Warszawie.
Sercem firmy jest nowoczesne laboratorium zajmujące się komponowaniem aromatów spożywczych. Nasze produkty są dostosowywane specjalnie do Państwa wymogów recepturowych i technologicznych. Każdego miesiąca nasza oferta powiększa się o kilka nowych aromatów. Wszystkie posiadają stosowne zezwolenia i są zgodne z prawem polskim oraz unijnym.

Wszelkie surowce aromatyczne- olejki naturalne, związki zapachowe naturalno - identyczne sprowadzane są od czołowych firm uznanych na całym świecie. Ciągła współpraca z nimi gwarantuje nam stałą, wysoką jakość wyrobów.
Zapewnia ją również wdrożony i certyfikowany w 2003 roku system HACCP. Wszystkie surowce przychodzące do nas oraz wychodzące produkty poddawane są szczegółowej kontroli.
W roku 2005 wdrożyliśmy i będziemy certyfikować system zarządzania jakością zgodnie z normą PN-EN ISO 9001:2001 przy współfinansowaniu ze środków Phare 2002.

Obecnie w naszej ofercie znajduje się około 250 aromatów w formie płynnej i proszkowej. Mają one szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach przemysłu spożywczego, a mianowicie w produkcji ciastek, lodów, deserów, napojów alkoholowych i bezalkoholowych oraz w mleczarstwie. Proponujemy Państwu także wiele dodatków spożywczych, takich jak barwniki spożywcze naturalne, identyczne z naturalnymi oraz syntetyczne, agar agar, etylowanilina, kakao, żelatyna, kwas cytrynowy, emulgatory, stabilizatory oraz wiele innych. Pragniemy podkreślić, iż wiele z wymienionych dodatków zostało wprowadzonych do oferty na Państwa życzenie.

Nasze towary trafiają do Państwa za pośrednictwem handlowców oraz współpracujących hurtowni. Przedstawiciele handlowi oraz technolog doradzą Państwu wybór najlepszego produktu, dostosowanego do potrzeb Waszej produkcji oraz jego zastosowanie. Transport do Klienta zazwyczaj odbywa się za pośrednictwem wiodących firm spedycyjnych, przy większych partiach towaru dostawy są realizowane na koszt firmy.