Polub nas na facebooku

Dodaj ofertę za darmo

Szukaj firmy


ICE KALINKA

Informacje ogólne

Firma P.P.H.U. ICEKALINKA Robert Kalinka istnieje na rynku od 2009 roku. Od tego czasu prężnie się rozwija. Z roku na rok poszerza swój asortyment, zbiera doświadczenie i stara się ciągle zmieniać na lepsze.

KONTAKT
email: biuro@icekalinka.pl
tel. 602 877 869 / 730 363 620
www.icekalinka.pl

Kreatywność pomaga nam stwarzać produkty wyróżniające się na całym rynku, nowoczesny design, indywidualne formy i kształty opakowań, przykuwają uwagę wielu klientów. Nasze produkty posiadają wszystkie wymagane certyfikaty na terenie Europy, a także są produkowane z najwyższej, jakości materiałów z zastosowaniem najlepszych rozwiązań technologicznych.

Posiadamy duże doświadczenie w branży gastronomicznej. Oferujemy nowe i używane granitory jak i maszyny do lodów. Proponujemy państwu tylko sprawdzony sprzęt renomowanych firm:

Carpigiani,
Taylor,
Electro Freeze,
COFRIMELL,
Ugolini,
Sencotel,
GBG i inne.
Na sprzedawany sprzęt udzielamy 12 msc gwarancji (z możliwością przedłużenia na 36 msc). W przypadku awarii na czas naprawy dajemy sprzęt zastępczy. 100% zadowolonych klientów. Posiadamy własny serwis (dobrze wyposażony warsztat, doświadczonych serwisantów i dostęp do wszystkich części zamiennych)

W ofercie posiadamy również opakowania do granity (kielichy,kubki,słomki), a także wyśmienite syropy w kilkunastu smakach i kolorach o intensywnym kolorze jak i zapachu. Posiadamy również materiały reklamowe, ułatwiające sprzedaż danego produktu jak i akcesoria potrzebne w każdej lodziarni.

Nasze produkty są rozpoznawalne w całej Europie, duża różnorodność produktów i przystępna cena, jest w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta. Posiadamy dużą wiedze na temat prowadzenia biznesu (lodów/granity), którą z wielką chęcią przekażemy naszym klientom.

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i hurtowych.