Polub nas na facebooku

Szukaj firmy


HARD-ICE

Informacje ogólne

Początki firmy Hard-Ice sięgają 2002 roku, wówczas rozpoczęła się nasza przygoda ze sprzedażą i serwisem maszyn do lodów tzw. amerykańskich świderków. Lata doświadczeń i praktyki zaowocowały opracowaniem zaawansowanego technologicznie, całkowicie nowego projektu – maszyny Hard-Ice, której producentem jesteśmy od trzech lat.

Tworząc maszynę, naszą ambicją było połączenie wysokiej jakości i wydajności urządzenia z jego niską ceną i niewielkimi rozmiarami. Nasze wysiłki i starania zwieńczone zostały sukcesem. Udało się nam stworzyć stosunkowo niewielką, wydajną i oszczędną maszynę do lodów amerykańskich , która kosztuje dwukrotnie mniej niż maszyny innych producentów w tej samej klasie.

Jako twórcy Hard-Ice najbardziej dumni jesteśmy z faktu, iż udało nam się stworzyć ekonomiczną i oszczędną w eksploatacji maszynę do tzw. twardych świderków. Poprzez wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych sprawiliśmy, że nasza maszyna zużywa pięciokrotnie mniej energii elektrycznej i czterokrotne mniej wody w porównaniu do pozostałych maszyn dostępnych na rynku, przy jednoczesnym zachowaniu dużej wydajności i wysokiego zmrożenia mieszanki lodowej.

Zalety technologiczne maszyn Hard-Ice:

-elektroniczny system sterowania parametrami pracy maszyny,
-dwa niezależne układy chłodzące,
-konserwacja nocna mieszanki do lodów,
-licznik porcji,
-funkcja automatycznego mycia i dezynfekcji maszyny,
-innowacyjny, zintegrowany system chłodzenia wodnego (bardzo oszczędny), lub chłodzenia powietrznego
-nowoczesny, elektroniczny panel sterowania,
-całkowicie innowacyjna technologia wytwarzania bardzo twardych a zarazem kremowych lodów,
-obudowa wykonana ze stali nierdzewnej,
-maszyna zbudowana na bazie podzespołów renomowanych marek, tj. silniki i sterowanie Siemens, agregaty i zawory Danfoss, elektronika Schneider.