Polub nas na facebooku

Dodaj ofertę za darmo

Szukaj firmy


Fendix - Poland

Informacje ogólne

Przedsiębiorstwo nasze istnieje od 1991 roku. Początkowo funkcjonowało jako firma produkcyjno -handlowa, jednakże począwszy od roku 1998 prowadzimy wyłącznie działalność wytwórczą.

Zaczynaliśmy od produkcji okrągłych patyczków do lodów. Ponieważ nasze wyroby ze względu na swoją wysoką jakość połączoną z przystępną ceną zdobyły duże uznanie fabryk lodów zdecydowaliśmy się rozszerzyć asortyment o inne małogabarytowe wyroby z drewna i również na tym polu zaczęliśmy odnosić znaczące sukcesy.

Nasza determinacja i profesjonalizm spowodowały, że na przestrzeni niespełna dwóch lat awansowaliśmy do roli jednego z trzech największych w Polsce producentów dostarczających patyczki do lodów i szaszłyków. Nie bez znaczenia była też nasza troska o stałą modernizację parku maszynowego, ulepszanie produktu jak również obsesyjna dbałość o najwyższą jakość.

Aktualnie podjęliśmy działania zmierzające do sprzedaży naszych wyrobów na rynkach międzynarodowych , mamy nadzieję, że podobnie jak na rynku krajowym uda nam się uzyskać wysokie oceny klientów.

Jeżeli chodzi o mechanizm funkcjonowania firmy, to wygląda on w ten sposób, iż z ogromnych ilości drewna wydzielamy surowiec najwyższej jakości z którego produkujemy wyroby przeznaczone do celów spożywczych, z drewna o wysokiej jakości produkujemy kołki meblowe i do kwiatów, pozostałe drewno używane jest do produkcji palet transportowych. Natomiast wszelkie odpady przetwarzamy na ekologiczny brykiet. różnego rodzaju małogabarytowe wyroby z drewna, dzięki czemu jesteśmy firmą przyjazną dla środowiska.