Polub nas na facebooku

Szukaj firmy


FROZENFOOD Trade & Logistics

Informacje ogólne

FROZENFOOD Trade & Logistics jest firmą oferującą usługi dystrybucyjne Producentom lodów, mrożonek, nabiału i produktów suchych do punktów detalicznych i gastronomii. Jesteśmy obecni na rynku polskim, a szczególnie na całym obszarze Górnego Śląska i Zachodniej Małopolski.

Naszą misją jest świadczenie najwyższej jakości usługi, którą cechuje:

- Szerokość oferty
- Uznani Producenci markowi
- Pełna dostępność oferty
- Szybkość dostaw
- Proste i przejrzyste zasady współpracy
- Kompleksowe doradztwo branżowe
- Wsparcie marketingowe i sprzętowe

Współpracujemy z największymi, najbardziej uznanymi Producentami w Polsce i na świecie. Właścicielom sklepów i punktów gastronomicznych udostępniamy produkty takich marek jak: KORAL, ZIELONA BUDKA, GRYCAN, ALGIDA, NESTLE, ICE MASTRY, HORTEX, DR OETKER, AGRAM, ALEXPOL, JAWO, MAKÓW, AVIKO, MC CAIN, FARM FRITES, EUROFISH, FAMILY FISH, FROSTA, BAKOMA, KINGFOOD, FANEX, HUGLI, BONDUELLE, PRYMAT, KAMIS, KNORR, KWIDZYN, CAJDEX, HERBAPOL, TARCZYN, TYMBARK, SMAK, LIMITO, RENIFER czy HIESTAND. Aby zobaczyć wszystkich Producentów, zapraszamy do zakładki: oferta. Pod logiem każdego Producenta można zapoznać się z wizerunkami i informacjami o wszystkich oferowanych przez niego produktach.

Mamy za sobą ponad 20 lat doświadczenia w handlu i dystrybucji. Przez cały ten okres doskonaliliśmy i nadal doskonalimy swoją usługę tak, by w dzisiejszych trudnych czasach sprostać wymogom rynku i dostosować ofertę indywidualnie dla potrzeb każdego Klienta.

Stawiamy przede wszystkim na tradycyjny rodzimy rynek detaliczny, którego powodzenie jest dla nas szczególnie ważne. Dlatego udostępniamy sklepom i gastronomii szeroką ofertę towarów handlowych. Umożliwiamy przez to wszystkim Producentom możliwość swobodnego dotarcia do półki sklepowej, a Detalistom nieograniczony wybór. Tak właśnie rozumiemy rolę dystrybutora. Dużą uwagę zwracamy na szybkość dostawy i pełną dostępność naszej oferty. Dzięki szczególnemu systemowi logistyki 99% zamówionych towarów dostarczamy do 24h, a w sezonie letnim czas ten skracamy niejednokrotnie do kilku godzin.

Staramy się, aby ustalone z Klientem zasady współpracy były czytelne i przejrzyste. Mamy grono stałych odbiorców, którzy współpracują z nami od samego początku, a ciągły rozwój sprawia, że z każdym dniem dołączają do nich nowi, zadowoleni Klienci.

FROZENFOOD Trade & Logistics — Zapraszamy!