Polub nas na facebooku

Szukaj firmy


FRIZPOL

Informacje ogólne

Jesteśmy bezpośrednim importerem nowych i używanych maszyn i urządzeń do lodziarni, cukierni itp. Nasza firma jest oficjalnym przedstawicielem włoskich firm takich jak :
COLDLINE , producenta wysokiej jakości szaf chłodniczych i mrożących oraz szaf do mrożenia szokowego ( tzw. hartowników ) ,
SPM DRINK SYSTEM , lidera na rynku urządzeń do mrożonych jogurtów , lodów soft , granitorów oraz maszyn do gorącej czekolady ,
MONDIAL GROUP , producenta urządzeń mrożących i chłodniczych , witryn , lad szaf oraz przeboju ostatnich kilku sezonów - konserwatora do lodów DOLCE VITA.
Importujemy również nowe i używane maszyny i urządzenia takich renomowanych firm jak : CARPIGIANI , TECHNOGEL , FRIGOMAT , COLDELITE , BRAVO , ORION , F.B.di RANIERI , ISA, COF i wielu innych uznanych , włoskich producentów . Importowane przez nas używane maszyny są po gruntownych przeglądach wykonanych we Włoszech , w profesjonalnych firmach, dzięki czemu są w bardzo dobrym stanie technicznym. Udzielamy 6-miesięcznej gwarancji na bezawaryjne działanie używanych maszyn i urządzeń. Jesteśmy w stanie sprowadzić każdą maszynę na indywidualne zamówienie .